Mesaj gönder
Ana sayfa

Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Riqi Filter, filtrasyon endüstrisi için yüksek verimli filtrasyon çözümleri ve uzmanlık hizmeti anlamına gelir.Kömürlü Kazan Enerji Santrali, Çelik Fabrikasında Yüksek Fırın, Asfalt Karıştırma Sahası ve Çimento Fırınları, Kimya Endüstrileri vb. tüm toz emisyon kontrol ve arıtma projelerinde başarı elde etmekteyiz.

 

<15mg/m'den beri emisyon kontrolünü en ekonomik, verimli ve optimize edilmiş filtrasyon çözümleri çözümleri sağlamaya adadık.3,PM2.5 kontrol standardını tamamen çözün, toz filtrelerinin çalışma ömrü diğerlerinden %20 daha uzun olacaktır.

 

 

Taahhütlerimiz, partikül hava kirliliği kontrolü için toz filtrelerinin performansını iyileştirmek ve optimize etmektir.Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi müşterilerimizin yararına geliştirmek için sürekli çalışıyoruz — toz filtrelerinin uzun çalışma ömrü ve emisyonların azaltılması ile ilgili her şeyi sağlıyoruz.

Biz teknoloji odaklı bir kuruluşuz, toz toplayıcı filtrelerde ve çevre koruma endüstrisinde yenilikçi lideriz.Başarımız, ileriyi düşünmeye, çevre koruma endüstrisine güçlü bağlılığa ve tüm üyelerimizin hesap verebilirliğine dayanmaktadır.Bu pozisyonu korumak için, filtre araştırma ve geliştirmeye yoğun bir şekilde yatırım yapıyoruz.

Müşteri beklentilerinin karşılanması her zaman kalite yönetimimizin odak noktası olmuştur. Sürekli ürün geliştirme, filtrasyon teknolojisinde yeni çözümler için standardı belirlemektedir.

Çin Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. şirket Profili 0Bizim ürünlerimiz:
Yüksek sıcaklık filtreleme malzemeleri: Aramid iğne keçesi, FMS iğne keçesi, cam elyafı iğne keçesi, PTFE film iğne keçesi, film filtreleme malzemeleri, P84 iğne keçesi, PPS iğne keçesi, dokunmamış filtre malzemeleri.Metalurji ve eritme, atık yakma, buhar enerjisi üretimi, ısıya dayanıklı malzemeler, bitüm ajitasyon, kömür, çimento, kok kömürü, yağ yakan kazan vb. endüstrilerinde yüksek sıcaklıkta toz giderme kullanımına yaygın olarak uygulanırlar.

Normal sıcaklık filtreleme malzemeleri: Polyester, polipropilen iğneli keçe, anti-statik polyester iğneli keçe, yağa ve suya dayanıklı polyester iğneli keçe, polyester-membran filtreleme malzemeleri ve çeşitli normal sıcaklıkların filtrasyonuna uygun dokuma filtreleme malzemeleri duman gazı.

Sıvı filtreleme ürünleri: Plaka ve çerçeve filtre pres ve kayış tipi filtre pres gibi kanalizasyon bertaraf ekipmanlarında kullanılan dokuma filtre bezi, monofilament filtre bezi, polipropilen iğneli keçe, karmaşık iğneli keçe.

Kendi zengin gücüne, gelişmiş donanımına, yüksek kaliteli ürünlerine ve eksiksiz hizmetine güvenerek, şimdiden hem yurtiçi hem de uluslararası müşterilerin güvenini kazanmıştır.

Amacımız: Kaliteyi ve krediyi her zaman en önemli konuma koyuyoruz.

 

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Riqi (hangzhou) teknoloji şirketi.Ltd.2012'den beri ISO9001 sertifikası ile uluslararası ve yurtiçi ileri kalite seviyesine ulaşılmıştır.

Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Markalar : RIQI

No. Çalışanları : 50~200

Yıllık satış : 5000000-10000000

Yıl kurulan : 2012

İhracat p.c : 70% - 80%

e-mail: wendy@hzriqi.com

tel:: +86 86968206

phone: +86 17815613488

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Sertifikalar Çin Riqi ( Hangzhou ) Filter Technology Co., Ltd. Sertifikalar